שבת חתן בר מצווה

שבת חתן בר מצווה כהלכתה: בשעה טובה ומוצלחת, הילד הקטן שלכם הפך מילד לנער, והנה אתם עומדים לפתחו של אחד הרגעים הבלתי נשכחים בחייכם כהורים, טקס הבר מצווה.

ascascascaהטקס מלווה בהתרגשות רבה, בהכנות קדחתניות ובבחירות והחלטות הרות גורל. יש להחליט על בחירת הרב שילמד את החתן המיועד לקרא בתורה ולשנן את פרשת השבוע, בחירת האולם שבו יתקיים האירוע, אופי האירוע , איזה אוכל .. כמה אורחים להזמין ולא פחות חשוב את מי להזמין? נוסיף על כך את העובדה שנהוג לחגוג את האירוע המרגש בכמה מקטעים ונבין שמדובר הפקה לא פשוטה שעלולה להסתבך.

השלב הראשון והמרגש ביותר הינו טקס העלייה לתורה המסורתי. הטקס, בו קורא הנער את פרשת השבוע בפני המשפחה וקהל המתפללים בבית הכנסת. רבים משלבים בין הטקס לבין שבת חתן בר מצווה וכך הם חוסכים בזמן. כדי שהאירוע יהיה מוצלח, יש למצוא בית כנסת שיהיה קרוב, נגיש ופנוי בתאריך המיועד צריך לזכור שהאירוע מתקיים מוקדם בבוקר ויש בעיה לאורחים המגיעים ממקומות מרוחקים ולא תמיד ישנה אפשרות להלין ולכלכל את כולם, מה שגורם לרבים מהם לוותר על ההגעה. פתרון של מלון מצוין לנושא. יש לחפש מקום מרווח בו ימצא בית כנסת פעיל שיארח את טקס העלייה לתורה. חדרים, דירות וסוויטות משפחתיות אליהן יוכלו להגיע האורחים המרוחקים לילה קודם, ללון בהן ולהגיע לטקס כשהם ערניים ואחרי ארוחת בוקר דשנה. במלון קיימים גם מרכזי כינוס משפחתיים, חדרי משחקים לילדים וכמובן חדר אוכל מפנק הפעיל לאורך היום.

לפרטים נוספים התקשרו עוד היום ל- 057-8020080 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.